Kariéra

SportFotbal patří k lídrům ve svém oboru již více než 20 let. Jsme hlavně fotbalová speciálka, ale naše zákazníky najdeš napříč celým sportovním odvětvím. A je jich pořád víc, proto rozšiřujeme náš tým a chceme ho doplnit o nové čerstvé posily. Koukni na aktuálně volné pozice a pojď kopat za SportFotbal!

Specialista prodeje – značková prodejna

Praha Vršovice

Co tě čeká:

- práce v moderní značkové prodejně ve Vršovicích

- doplňování, vystavování a oceňování zboží

- poradenství zákazníkům a zajímavé portfolio produktů

- práce s pokladním systémem, hotovostní a karetní transakce

- budeš součástí prodejního týmu s možností růstu

- po zaškolení možnost dostat se na pozici Zástupce vedoucího prodejny

Co očekáváme my:

- je na tobě vidět, že tě komunikace se zákazníky baví

- máš nadhled, umíš si poradit v různých situacích

- jsi loajální, chceš v rámci firmy růst a rozvíjet své dovednosti

- zkušenosti na obdobné pozici a znalost fotbalového sortimentu výhodou

Co můžeme nabídnout:

- práci ve sportovním oboru ve stabilní společnosti

- zaškolení a podpora tvého osobního rozvoje

- finanční odměnu na úrovni s možností růstu

- možnost zaměstnání na plný úvazek (HPP) nebo na částečný úvazek (brigádně formou DPP)

- benefity jako stravenky, slevy na sportovní věci, vstupenky na fotbal a další

Marketingový specialista

Co tě čeká:

- kreativní a různorodá práce v kancelářích ve Vršovicích a terénu (offline akce, fotbalové zápasy, kempy, …)

- koordinace marketingových akcí (promo nových produktů a kolekcí)

- tvorba příspěvků na sociální sítě (Instagram, TikTok, Facebook, LinkedIn, YouTube, …) a zodpovědnost za jejich rozvoj

- editace videí a fotografií, zkušenosti s aplikacemi jako Canva, Photoshop atd. jsou výhodou

- kooperace s grafikem na tvorbě výstupů

- komunikace s influencery, vyhledávání nových příležitostí

- spolupráce s fotbalovými kluby, hráči a partnery

- pomoc s dalšími marketingovými kanály (blog, SEO, Affiliate, PPC, …)

- budeš součástí marketingového týmu s možností růstu

- je na tobě vidět, že tě marketing baví a přemýšlíš nad ním

- jsi komunikativní a kreativní, přicházíš stále s novými nápady

- máš přehled o trendech, sleduješ tvůrce na sociálních sítích

- máš nadhled, umíš si poradit v různých situacích

- možnost zaměstnání na plný úvazek (HPP) nebo na částečný úvazek (brigádně formou DPP, fakturace)

Specialista potisku textilu - sportovní sortiment

Praha Vysočany

Co tě čeká:

- spolupráce s kolegy z Teamsportu, kteří se starají o stovky fotbalových klubů

- příprava podkladů pro tisk

- potisky textilu a dalšího sportovního vybavení

- rozmanitá náplň práce, rozhodně se nebudeš nudit

- každodenní nadšení, že máš práci ve sportovním prostředí

- motivaci na sobě pořád makat a když ti něco nepůjde, tak se to naučíš

- jsi týmový hráč a bojuješ za co nejlepší výsledky

- práci ve sportovním oboru ve stabilní společnosti

- finanční odměnu na úrovni s možností růstu

- benefity jako stravenky, slevy na sportovní věci, vstupenky na fotbal a další

- nové moderní pracoviště ve Vysočanech

Sales Manager pro fotbalové kluby – Slovensko

Jsme fotbalová speciálka SportFotbal, již přes 20 let na trhu a nyní také součástí partnerského obchodního konceptu Absolute Teamsport v rámci skupiny Sport 2000. Jednou z klíčových oblastí našeho dalšího růstu je trh na Slovensku, kde jsme dnes aktivní hlavně díky našemu e-shopu www.sportfutbal.sk. Naším dalším cílem je stát se předním hráčem v oblasti klubového businessu a rozšířit tak již dnes existující portfolio více než 200 fotbalových klubů v Česku i na Slovensku.

Pozice obchodního zástupce pro slovenský trh třeba osloví právě Tebe, pokud jsi ambiciózní a hledáš novou pracovní výzvu. Jako součást středního managementu firmy se budeš podílet na tvorbě obchodní strategie s cílem vybudovat v budoucnu úspěšný obchodní tým. Tvá odpovědnost za dosažené výsledky bude současně i osobní motivací pro odpovídající finanční ohodnocení.

Co tě čeká:

- Rozvoj slovenského trhu. Budeš na Slovensku rozšiřovat naši působnost, tak abychom byli kvalitním servisním partnerem lokálním klubům.

- Získávání nových zákazníků. Akvizice nových zákazníků zejména mezi fotbalovými kluby je cíl, který bude naší společnou výzvou.

- Zákaznický servis. Chceme vytvářet kvalitní a dlouhodobé vztahy s našimi stávajícími i novými zákazníky. Toto vyžaduje potkávat se s manažery, trenéry či hráči fotbalových i jiných klubů a znát jejich potřeby.

- Nastavení procesů a sestavení obchodního týmu. Budeš odpovědný za tvorbu procesů toku zboží od dodavatele k zákazníkovi a společně vybereme vhodné kolegy do našeho obchodního týmu.

Koho hledáme?

- sportovce, fotbalistu, srdcaře. Fotbal neznáš jen ze sportovních zpráv.

- obchod tě baví, máš obchodní zkušenosti a tah na branku.

- leadera, motivátora, člověka se životním nadhledem. Jen tak tě nic nerozhodí.

- na Slovensku jsi žil nebo zde již pracoval. Znáš obchodní zvyklosti a disponuješ kontakty ve sportovním prostředí.

Co nabízíme:

- práci ve sportovním oboru ve stabilní společnosti s potenciálem růstu.

- finanční odměnu na úrovni odpovídající vypsané pozici.

- motivační systém závislý na obratu a plnění cílů.

- jako člena obchodního týmu Tě vybavíme moderními pracovními prostředky.

- možnost nákupu sportovního zboží pro vlastní potřebu za speciální ceny.

Teamsport Manager pro fotbalové kluby

Co tě čeká:

- Servis pro stávající zákazníky. Budete spravovat portfolio fotbalových klubů, se kterými máme kvalitní a dlouhodobý vztah. Potkávat se s manažery, trenéry či hráči těchto klubů bude na denním pořádku Vaší práce.

- Zvýšení obratu u stávajících zákazníků. Pro kluby jsme partnerem a stále jim pomáháme řešit nové potřeby. Aktivní zjišťování těchto potřeb a připravenost na nově vzniklé situace je klíčem k úspěchu dalšího růstu spolupráce.

- Získávání nových zákazníků (klubů). Akvizice nových klubů je cíl, který bude naší společnou výzvou. Pomůžeme Vám při získání odborných znalostí a poskytneme nutnou podporu.

- sportovce, fotbalistu, srdcaře. Fotbal neznáte jen ze sportovních zpráv

- dělat byznys pro Vás není cizí slovo. Máte obchodní zkušenosti a tah na branku

- týmového hráče. Na dobrém složení týmu si u nás zakládáme

- bavíme se o fotbale, bavíme se fotbalem, jsme parta aktivních lidí

- jako člena obchodního týmu Vás vybavíme moderními pracovními prostředky

- kromě pevné mzdové složky Vám nastavíme obratové a osobní bonusy

- umožníme Vám nákup zboží pro vlastní potřebu za speciální ceny a další benefity

Máš zájem o některou z vypsaných pozic?

Pošli svůj životopis a motivační dopis, nastartuj svou kariéru ve sportovním prostředí!

Každému zájemci odpovíme.

Kontakt: Jan Plachý
Tel.: +420 607 852 540
E-mail: jan@sportfotbal.cz