Kariéra

Aktuálně hledáme posily na tyto pozice:

Asistent prodeje / Zástupce vedoucího prodejny

Jsme fotbalová speciálka SportFotbal. Jsme partnery více než 200 fotbalových klubů již 20 let. Nakupují u nás velké i malé kluby. Nenabízíme jen fotbalové oblečení a vybavení, ale aktivně se podílíme i na fotbalových akcích našich partnerů.

Naše značková moderní prodejna se nachází v Praze ve Vršovicích, kromě přímého prodeje úspěšně provozujeme i e-shop a zbytek tržeb generujeme v tzv. Teamsportu. Chceme se nadále rozvíjet, a proto hledáme posily do týmu.

Náplň práce:

- doplňování, vystavování a naceňování zboží
- odpovědnost za svěřený úsek prodejny
- komunikace se zákazníky na prodejně a vyřizování osobních odběrů
- práce s hotovostí a platebním terminálem
- průběžné nastudování nových technologií a produktů
- práce s účetním systémem
- zastupování vedoucího prodejny

Co očekáváme:

- jsi týmový hráč
- zkušenosti na obdobné pozici
- prozákaznický přístup a příjemné vystupování
- flexibilitu, nasazení, chuť pracovat a ochotu učit se novým věcem
- znalost práce na PC (Microsoft Office, Internet)

Co je dále Tvou výhodou:

- zkušenost s účetním systémem POHODA
- znalost fotbalového sortiment

Co nabízíme:

- dynamické pracovní prostředí, přátelský tým kolegů
- zaměstnání v centru Prahy
- zaškolení a další kariérní růst
- zvýhodněné podmínky pro nákup fotbalových produktů
- stravenky a další benefity

Udělejte první krok a ozvěte se nám!

Pár řádků nevystihne atmosféru firmy a vizi naší práce. Rádi Vás osobně poznáme a probereme vzájemné představy a možné nastavení spolupráce.

Jdete do toho s námi?

Kontakt: Jan Plachý
Tel.: +420 607 852 540
E-mail: jan@sportfotbal.cz

Sales Manager pro fotbalové kluby

Co Vás čeká / Vaše cíle:

- Servis pro stávající zákazníky. Budete spravovat portfolio fotbalových klubů, se kte[1]rými máme kvalitní a dlouhodobý vztah. Potkávat se s manažery, trenéry či hráči těchto klubů bude na denním pořádku Vaší práce.

- Zvýšení obratu u stávajících zákazníků. Pro kluby jsme partnerem a stále jim po[1]máháme řešit nové potřeby. Aktivní zjišťování těchto potřeb a připravenost na nově vzniklé situace je klíčem k úspěchu dalšího růstu spolupráce.

- Získávání nových zákazníků (klubů). Akvizice nových klubů je cíl, který bude naší společnou výzvou. Pomůžeme Vám při získání odborných znalostí a poskytneme nutnou podporu.

Koho hledáme?

- sportovce, fotbalistu, srdcaře. Fotbal neznáte jen ze sportovních zpráv.

- dělat byznys pro Vás není cizí slovo. Máte obchodní zkušenosti a tah na branku.

- týmového hráče. Na dobrém složení týmu si u nás zakládáme.

Na co se můžete těšit?

- bavíme se o fotbale, bavíme se fotbalem, jsme parta aktivních lidí.

- jako člena obchodního týmu Vás vybavíme moderními pracovními prostředky.

- kromě pevné mzdové složky Vám nastavíme obratové a osobní bonusy.

- umožníme Vám nákup zboží pro vlastní potřebu za speciální ceny a další benefity.

Jdete do toho s námi?

Naše nové pozice také na joobl