Jak vybrat tréninkové oblečení

Při výběru oblečení je důležité, aby tréninkové oblečení na fotbal bylo kvalitní, hráč se v něm cítil pohodlně a bylo z materiálu, který dobře odvádí pot a bylo lehké. Je taky důležité správně vybrat velikost tréninkového oblečení, abyste se při tréninku cítili pohodlně a mohli dosahovat co nejlepší sportovních výkonů. Dalším důležitým kritériem při výběru tréninkového oblečení je zvolit správný materiál a technologie, kterými je tréninkové oblečení vybaveno.

 

 

Materiál

Tréninkové oblečení je vyrobené z funkčních materiálů, které odvádějí pot a udrží tak fotbalistu v suchu a pohodlí. Trénink tak bude pro vás mnohem příjemnější a pohodlnější. Proto vyberte tréninkové oblečení z kvalitních moderních materiálů, které vám tento komfort a maximální pohodlí dopřejí.

 

Velikost

Při výběru tréninkové oblečení je potřeba zvolit správnou velikost oblečení, abyste se při tréninku cítili maximálně pohodlně a mohli se tak soustředit pouze na svůj výkon a dosáhli maximálních výkonů.

 

Tabulku velikostí najdete zde.

 

Technologie

Dnešní tréninkové oblečení je vybaveno moderními technologiemi, které vám dopřejí maximální komfort a pohodlí. Udrží vás v suchu a teple, proto je dobré si vybrat tréninkové oblečení, které je vybaveno danými technologiemi. V tréninkovém oblečení se pak budete cítit příjemně a budete se moci soustředit jen na hru.

 

Dri-Fit – exkluzivní materiál firmy Nike uzpůsobený pro odvádění vlhkosti

 

Climacool – zajišťuje rozsáhlou kontrolu vlhkosti

 

Climalite – nabízí rozsáhlou kontrolu vlhkosti a větrání

 

Climawarm – stará se o tepelnou izolaci

 

Climaproof – ochrana před nepřízní počasí

 

Další technologie najdete zde.

 

Tréninkové oblečení

 

Soupravy - tréninkové soupravy jsou nepostradatelným doplňkem pro každého fotbalistu pro trénink na jaře nebo na podzim. Nabízí maximální pohodlí a komfort při tréninku.

 

Trenky - tréninkové fotbalové trenýrky jsou nedílnou součástí fotbalové výbavy. Tréninkové trenýrky tak potřebuje opravdu každý fotbalista. 

 

Šusťákové bundy - šusťákové bundy jsou vhodným doplňkem na trénink při chladném počasí nebo při rozcvičce před zápasem. Šusťákové bundy jsou velmi lehké a chrání vás před nepříznivým počasí.

 

Mikiny - tréninkovou mikinu využijete při chladném počasí na tréninku. 

 

Tréninkové dresy, trika - tréninkové dresy a trika najdou uplatnění pro hráče během celé fotbalové sezóny. Tréninkové dresy a trika dobře odvádí po, jsou dokonale prodyšná a lehká.

 

Termoprádlo, funkční prádlo termo oblečení, které přesně padne na tělo je vhodné při zimních tréninkových jednotkách. Na tréninku vás termo oblečení udrží v teple a v suchu.

 

Zimní bundy - zimní bundy jsou důležitou součástí zimní výbavy hráče, zimní bundy jsou opatřeny silnější vrstvou materiálu, která vás ochrání před mrazivým zimním počasí.

 

Vycházkové soupravy vycházkové soupravy určené k reprezentaci klubu jsou stylové a elegantní. S vycházkovou soupravou budete vzorně reprezentovat svůj klub.

 

Sportovní tepláky - tréninkové tepláky jsou nepostradatelným oblečením v zimní přípravě a za chladného počasí. Ochrání vás před nepřízní počasí.

 

Tréninkové oblečení najdete zde.