Jak na potisk

Nový dres, bunda nebo třeba triko je jen začátek. Skutečně osobitý vzhled mu dá naše personifikace - opatření textilu číslem, jménem, logem klubu nebo sponzora.

 

Co Vám potiskneme?

Dresy, trenky, mikiny, tepláky, bundy a brankářské rukavice, podle možností (materiál a tvar) i hráčské rukavice, tašky, batohy a další. Běžně tiskneme na bavlnu, len, polyester a jeho směsi, a podobné materiály. Tisk na nylon, prosím, konzultujte s naším pracovníkem.

 

Jak vlastně tiskneme?

Pro potisk textilu a doplňků používáme termotransferový tisk - technologii ideální pro aplikaci čísel, nápisů, jednodušších log, apod. Motiv je vytvořen ze speciální fólie a následně vysokou teplotou pod tlakem přenesen na libovolný textilní povrch. Tisk touto metodou má vysokou mechanickou odolnost, je tenká a příjemná na omak. Údržba je velmi jednoduchá.

 

V případě složitějšího loga používáme speciální fólii Flex, na kterou nejprve Vaše logo natiskneme a následně přeneseme na textil výše zmíněným způsobem.

 

Pro tisk využíváme špičkových strojů Roland® a Stahls' Hotronix®.

 

Na co myslet při objednávání potisku?

  1. Co budete chtít natisknout - číslo, jméno, logo.
  2. Kam budete chtít tisknout - jméno většinou na záda nad nebo pod číslo, logo na srdce, sponzor na prsa nebo na záda (nad/pod číslo), malé číslo doprostřed prsou nebo na trenýrky.
  3. Jakým fontem budete chtít tisknout - při tisku čísel si můžete vybrat ze široké nabídky fontů. Font jmen následně přizpůsobujeme fontu čísel.
  4. Jakou barvou budete chtít tisknout - běžně barvu tisku ladíme se vzhledem zboží. Nabízíme také výběr ze všech základních barev (bílá, černá, žlutá, oranžová, červená, modrá, zelená). Pokud Vám nebude nabídka vyhovovat, pokusíme se zajistit barvu podle Vašeho přání.

 

Na co myslet při objednávání potisku loga?

  • Logo nám pošlete na email info@sportfotbal.cz (do předmětu doplňte číslo Vaší objednávky).
  • Logo by mělo být nejlépe v křivkách ve formátu .cdr (Corel Draw do verze X4), .ai (Adobe Illistrator) nebo .eps. Pokud nemáte k dispozici logo v tomto formátu, ale pouze v rastrových formátech .jpeg, .png, .gif, apod., posoudíme možnost tisku a případně jej překreslíme do vyhovujícího formátu. Překreslení loga je placená služba, cena se ve většině případů pohybuje v rozmezí 150 Kč až 450 Kč, podle časové náročnosti. Jakmile jednou Vaše logo překreslíme a vy budete chtít do budoucna Vašim logem cokoliv potisknout, už nebudete za grafickou přípravu platit, Vaše logo zůstává již překreslené v našem depozitu.
  • Loga vyrábíme z materiálu FLEX (gumová fólie) a jsme schopni je potisknout na všechny materiály kromě nylonu. Běžné rozměry jsou do cca 80x80mm. V případě, že si přejete logo větších rozměrů, případně by byl tisk z jiného důvodu komplikovanější, může se zvýšit cena.

 

Jak pečovat o potištěné zboží?

Potištěný textil doporučujeme prát v pračce šetrným programem bez ždímání, při teplotě 30°C, bez aviváže. Žehlete po rubu, nikdy ne přes potisk nebo přes logo.

 

Potisk v našem obchodě najdete zde.