Play Ice

Pod tlakem si dokážeš zachovat chladnou hlavu. Hraješ s ledem v žilách. Klidný a fenomenálně rychlý. Aplikuješ brilantnost s chirurgickou přesností a necháš soupeře zmrznout. Hraješ jako led.

Koupit

MERCURIAL

Každý dotyk s míčem je precizní. Hraješ s ledem v žilách. Tvůj ledový klid, jaký má i Christiano Ronaldo a Leroy Sané, ti pomůže předčit soupeře s nepřekonatelnou rychlostí.

Koupit

HYPERVENOM

Brankář zmrzne, když tě uvidí směřovat k bráně. Hraješ s ledem v žilách. Zachovej si chladnou hlavu i pod tlakem jako Harry Kane a Mauro Icardi s Play Ice Nike Hypervenom Phantom III.

Koupit

MAGISTA

Každý dotyk s míčem a každou kličku hraješ s precizností. Hraješ s ledem v žilách. Vytvoř nátlak na jednotky soupeře a dominuj jako Kevin De Bruyne a Christian Eriksen s nezastavitelnými kopačkami Play Ice Nike Magista II.

Koupit

TIEMPO

Dej soupeři lekci o kontrole hry. Hraješ s ledem v žilách. Utiš dav s dominantním držením míče jako Sergio Ramos a Raphael v Play Ice Nike Tiempo Legend VII.

Koupit

AMO CUSTOMS

Získej perfektní upgrade tvých kopaček a personalizuj si je s tkaničkami AMO Customs. S množstvím barev k výběru, můžeš svůj styl měnit od zápasu k zápasu a vypadat vždy fresh.

Koupit