PLAY FIRE

Tvoje hra jsou čisté emoce. Hraješ s ohněm v srdci. Hřiště se rozzáří, kdykoliv se dotkneš míče. Si spontánní, rychlý a kreativní. Ničíš soupeře svou kreativitou a tvoji oponenti pohoří. Hraješ jako oheň.

Koupit

MERCURIAL

Tvoje hra je spontánní a čistý chaos pro soupeře. Hraj s ohněm v srdci. Soustřeď vášeň pro hru jako Neymar Jr a Alexis Sanchez s nedosažitelnou rychlostí Play Fire Nike Mercurial.

Koupit

HYPERVENOM

Přilož do kotle a rozvlň brankovou síť. Hraj s ohněm v srdci. Vytvoř spalující prostředí jako Marcus Rashford a Robert Lewandowski s kopačkami Play Fire Nike Hypervenom Phantom III.

Koupit

MAGISTA

S tvou kreativitou se rozzáří hřiště. Improvizace dostane protiháče do kolen. Hraj s ohněm v srdci. Dostaň se až na hranu s každým dotykem míče jako Andreas Iniesta a Arturo Vidal s perfektními kopačkami Play Fire Nike Magista II.

Koupit

TIEMPO

Řiď svůj tým s vášní a dobij konkurenci na hřišti. Hraj s ohněm v srdci. Ukaž svou dominanci a diktuj hru jako Jérome Boateng a Gerard Piqué s Play Fire Nike Tiempo Legend VII.

Koupit

NIKE GK

Dej do toho všechno. Nic nepovol. Nech útočníky vidět plameny ve tvých očích a nedovol jim skórovat s rukavicemi Play Fire Nike Vapor Grip 3.

Koupit

AMO CUSTOMS

Získej perfektní upgrade tvých kopaček a personalizuj si je s tkaničkami AMO Customs. S množstvím barev k výběru, můžeš svůj styl měnit od zápasu k zápasu a vypadat vždy fresh.

Koupit