Kamenná prodejna

Vážení zákazníci,

 

přijďte se podívat do naší zrekonstruované kamenné prodejny v Praze. V třípatrové fotbalové speciálce se  400m2 prodejní plochy najdete kompletní fotbalové vybavení a sportovní zboží rozdělené do jednotlivých oddělení – hráčská sekce, klubová sekce, brankářská speciálka a fanshop.

 

NEJVĚTŠÍ FOTBALOVÁ SPECIÁLKA

 

Přízemí je zaměřeno převážně na fotbalové hráče. Hráčské sekci dominuje veliká kopačková stěna s aktuálními modely kopaček Nike, adidas, Puma, Umbro a Joma. Dále zde najdete vše potřebné pro fotbal (míče, chrániče, tréninkový textil, termoprádlo, fotbalové tašky, kapitánské pásky nebo tejpovací pásky).

 

 

První patro je rozděleno celkem do tří oddělení: fanshop, brankářská sekce a dětská sekce.

 

 

Brankáři si vyberou z rozsáhlé nabídky vybavení adidas, Nike, Puma, Reusch a Uhlsport - brankářské rukavice, dresy, trenky, tepláky, 3/4 tepláky a chrániče a další. Další sekcí je Fanshop v něm najdete dresy a suvenýry top evropských klubů – Real Madrid, Barcelona, Manchester United, Arsenal, Chelsea, Juventus, Bayern Mnichov. Poslední část prvního patra tvoří dětské oddělení, kde najdete vše potřebné i ty pro nejmenší fotbalisty

 

 

Poslední patro nové prodejny je zaměřeno na fotbalové kluby, funkcionáře a trenéry. Najdete nabídku klubového a zápasového textilu. Vybrat si můžete z nabídky zápasových dresů, kompletů, souprav značek Nike, adidas, Puma nebo Umbro. Samozřejmostí je také nabídka trenérských pomůcek (taktické tabule, mety a kužele, fotbalová literatura, koordinační pásy, lajnovačky a rozlišováky).

 

Pokud na prodejně neobjevíte Vámi požadované zboží, velikost, rádi Vám ji objednáme. Nebudete-li si vědět rady s výběrem zboží, obraťte se na naše kvalifikované prodavače, kteří Vás rádi obslouží a poradí Vám s jakýmkoliv problémem.

 

Jak se k nám dostanete ?

 

Prodejna s výbornou dostupností z trasy metra A (Náměstí míru) a C (I.P. Pavlova) tramvají  číslo 22, 4  zastávka Krymská směr Hostivař.

 

 

 

Akceptujeme platební karty: