Stáváme se součástí týmu ABSOLUTE TEAMSPORT

Stáváme se součástí týmu ABSOLUTE TEAMSPORT

11. 5. 2023 – SportFotbal je tu již více než 20 let. Za tu dobu jsme vyrostli v jednu z největších fotbalových speciálek v České republice. Naše prodejna na Praze 10 má 3 patra a více než 400 m2 prodejní plochy, na kterých nabízíme zákazníkům kompletní fotbalový sortiment. V duchu našeho hesla „kopeme za“ stovky fotbalových klubů od předpřípravek a 4. třídy až po 1. ligu. Jsme také hrdými partnery 1. FC Slovácko, Bohemians Praha 1905, FK Dukla Praha a týmu osobností Real Top Praha.

Dnes oznamujeme důležitý přestup. SportFotbal spojuje síly se skupinou SPORT 2000, měníme dres a budeme vystupovat pod značkou ABSOLUTE TEAMSPORT SPORTFOTBAL. Toto spojení přináší do České republiky poprvé koncept ABSOLUTE TEAMSPORT. Tato spolupráce spojuje dvě úspěšné značky, přináší nové možnosti a zážitky pro fotbalisty všech úrovní a fotbalové fanoušky.

„SPORT 2000, přední distributor sportovního vybavení, se již dlouho specializuje i na fotbalové produkty, které jsou šité na míru potřebám fotbalistů. Nová spolupráce s firmou SportFotbal, která má v oblasti fotbalového vybavení mnoholeté zkušenosti, umožní společnosti dále rozšiřovat své portfolio a poskytovat svým zákazníkům ještě kvalitnější služby. Jsme moc rádi, že dnes v Praze otevíráme první prodejnu v konceptu ABSOLUTE TEAMSPORT v České republice,“ říká Alexander Löbe, generální ředitel ABSOLUTE TEAMSPORT.

„Zákazník byl vždy středobodem našich aktivit. Zakládáme si na tom, že u nás si najde své každý fotbalista i klub. Ať už jsi amatérský nebo profesionální hráč, ať jsi malý vesnický klub nebo bojuješ o titul v 1. lize, u nás se o všechny postaráme a nabídneme produkty a služby šité na míru. Zapojení do skupiny ABSOLUTE TEAMSPORT nám umožní dále rozšířit a zkvalitnit nabídku fotbalového sortimentu,“ říká David Hrubý, jednatel a majitel SportFotbal.

ABSOLUTE TEAMSPORT SPORTFOTBAL bude nabízet kompletní sortiment fotbalového vybavení pro týmy a hráče všech věkových kategorií. Navštivte webové stránky www.sportfotbal.cz nebo kamennou prodejnu v Praze, která se převlékla do nového vzhledu, a těšte se na novinky, které pro vás chystáme.