Na světě je nová kolekce adidas kopaček Ocean Storm!

Představujeme nové barevné provedení adidas kopaček z kolekce Ocean Storm. Nenechte si ujít úžasné modely v novém barevném provedení a pořiďte si je prostřednictvím našeho e-shopu nebo přímo v kamenné prodejně SportFotbal na ulici Voroněžská 28, Praha 10.

Nemeziz 17+ 360 Agility

Překonej obrannou tvrz soupeře neuvěřitelnou přímočarostí. Díky inovativním prvkům, jako jsou revoluční technologie TORSION TAPE a AGILITY KNIT 2.0, se můžete těšit na zcela novou svobodu pohybu a špičkovou kontrolu nad míčem.


Adidas Copa 17.1

Copa 17.1, nástupce legendárních Copa Mundial, jsou nově k dostání ve žlutém provedení. Kopačky ocení fotbalisté, jejichž předností je dobrá kopací technika. Díky svršku, který je z kvalitní klokaní kůže, budete mít famózní cit v noze.


Adidas X 17.1

Nepřehlédnutelná solární žlutá barva zajímavě prosvítila novou edici kopaček X 17.1. Tyto luxusní střelky zdobí design podporující hru v mimořádné rychlosti. Dá se očekávat, že v novém provedení, avšak vyšší třídě PureSpeed, brzy uvidíte světové fotbalové hvězdy Luise Suáreze, Alvara Moratu nebo Garetha Balea.


Adidas ACE 17+ PureControl

Na nejnovější barevném provedení kopaček adidas PureControl je jasně patrná námořní tématika kolekce Ocean Storm. Svršek Primeknit obepne nohu tak, že jí poskytne maximální pohodlí a naprosto kontrolu nad míčem. Hvězdný záložník Paul Pogba na ně nedá dopustit!

Neymarovy Mercurial Vapor XI „Written In The Stars“

Popularita brazilce Neymara stoupá do závratných výšin. Hvězdný útočník nejen, že ohromuje fantastickými fotbalovými kousky, pravidelně také plní přední stránky novin.

V současnosti se řeší dvě ožehavá témata: Neymarův astronomický přestup do PSG. A co nás zajímá především…Jeho nová premiérová kolekce  Neymar „Written In The Stars“!

nike_neymar1

Neymar – budoucí ikona Nike Football?

Neymarova premiérová edice kopaček je prvotním signálem, že nadvláda fenomenálního Cristiana Ronalda nebude věčná. Nike Football si pomalu připravuje Ronaldova nástupce, a tím by měl být právě Neymar, který se v budoucnu stane přední ikonou celé značky.

Když Neymar o své kolekci „Written in the Stars“ mluvil, zářil štěstí. Považuje to za velmi významnou událost.  „Na Mercurialech jsem jako kluk vyrostl, takže je to jako splněný sen, že je na těchto kopačkách můj příběh. Hodně to pro mě znamená, protože to není jenom o mě, ale taky o mé rodině a chvílích, které jsem sdílel na hřišti s velkými spoluhráči,“ vyznal se Neymar.

neymar2

Unikátní příběh brazilské hvězdy

O čem Neymar v předchozím odstavci mluvil, je jedinečný vzhled kopaček Mercurial Vapor XI „Written In The Stars“, které jsou oděny do brazilských barev. Mercurial se v příběhu nechal inspirovat Neymarovou úspěšnou fotbalovou cestou až ke hvězdám. Dokázal, že když byl mladý, obrovský humbuk se kolem něj zrodil právem. Postupně se totiž vypracoval ve skutečnou fotbalovou hvězdu.

Po celé kopačce, která je „oblečena“ do brazilských barev, jsou vyobrazeny důležité událostí Neymarova dosavadního života, jako jsou narození jeho syna Davida Luccy, Neymarův první gól za národní tým nebo přestup do FC Barcelona. Vzhled kopaček vyobrazuje i loňské vítězství Brazílie na Olympijských hrách odkazem na slavný stadion Maracaná.

Neymarův příběh vyobrazený na Mercurialech je skutečně plný zajímavostí. Na kopačkách dále najdete Neymarovu top rychlost (34.7 KM/H), důležitý gól ve finále Ligy mistrů proti Juventusu, první gól proti Realu Madrid nebo 5 hvězdiček znázorňující všechna vítězství Brazílie na mistrovství světa. Tečkované zeměpisné údaje na kopačkách kopírují mapy Brazílie a Barcelony.

A aby se náhodou neměli pochybnosti, kdo za celou kolekcí „Written In The Stars“ stojí, na zadní straně najdete slovo „Neymar“!

nike2

Kopačky PUMA ONE – revoluce pro komplexní fotbalisty

Dlouhá léta byly kopačky vyvíjeny na míru pro jednu dominantní fotbalovou vlastnost. Ať už to byla rychlost, síla, přesnost či kontrola míče.

Jenže zřídkakdy jsme viděli kopačky, které vyhovují komplexním hráčům. Univerzálům, kteří mají na vysoké úrovni všechny zmíněné vlastnosti.

pumakopacky1

Revoluční koncept kopaček

PUMA si díry na trhu všimla a šikovně zareagovala revolučním konceptem fotbalové obuvi, modelem PUMA ONE 17.1.

Je důležité poznamenat, že vývojáři se při vzniku těchto jedinečných kopaček nechali inspirovat postřehy špičkových fotbalistů z celého světa, včetně hvězdného útočníka Antoine Griezmanna, který je hlavní tváří PUMA ONE 17.1.

pumakopacky2

Dokonalý cit pro míč, rychlá akcelerace

Dokonalé uchycení nohy je realizováno pomocí ponožky evoKNIT zajišťující fixní a pohodlné uložení kotníků. Super měkká, prémiová kůže zase poskytuje dokonalý cit pro míč.

Závratnou rychlost podporují ultralehká podrážka Pebax s rozmístěním podporující rychlou akceleraci.

Sečteno, podtrženo, PUMA si vzala ty nejlepší ingredience z předchozích modelů evoSPEED a evoTOUCH, přidala k nim nové, pokrokové prvky a tím vznikla fotbalová lahůdka jménem PUMA ONE 17.1.

„Messiho“ luxusní kopačky NEMEZIZ v nové barvě!

Adidas dnes oficiálně uvedl na trh novou hlavní barvu kopaček NEMEZIZ 17+ 360 AGILITY. V dvoubarevné kombinaci námořní a tyrkysově modré budou již brzy zářit světové fotbalové hvězdy, včetně Lionela Messiho, Roberta Firmina a Juliana Draxlera.

Fenomenální Messi si tyto kopačky doslova zamiloval. „Hráč se musí snažit provést pohyby, které jeho soupeř neočekává, a musí to udělat co nejrychleji! Jestliže mám být úspěšný, potřebuji svým kopačkám naplno důvěřovat, abych se mohl snadno pohybovat a hbitě reagovat. Design těchto kopaček je pro mě naprosto ideální!,“ pochvaluje si tahoun FC Barcelona.

kopacky1

Pro ještě rychlejší a nepředvídatelnější hru

Adidas tímto jedinečným modelem chytře zareagoval na závratné tempo moderního fotbalu. Díky inovativnímu svršku kopaček, jenž se inspiruje tejpováním, nabízí možnost rychlejších a nepředvídatelnějších pohybů. Jsou jako stvořené pro agilní hráče s přímočarým tahem na branku.

Revoluční technika TORSIONTAPES obemkne celou nohu a udržuje ji v maximálním pohodlí. Podrážka TORSIONFRAME je složena z ultralehké konstrukce, která přímo vybízí k dynamickému pohybu, zpevnění TORSIONRIBS zase lepší stabilizaci odrazu.

Přiléhavá špička AGILITY KNIT 2.0 pevně obemkne nohu a dá ji neskutečný cit pro hru s míčem. Límec DUAL LOCK COLLAR bezpečně uchytí a stabilizuje kotník pro ještě přesnější kopací techniku.

 Už brzy v prodeji!

Nové barevné provedení NEMEZIZ 17+360 Agility bude brzy k dostání v našem e-shopu. Prodávat je samozřejmě budeme i v naší unikátní třípatrové fotbalové speciálce na ulici Voroněžská 28, Praha 10.

messi_foto

Mezinárodní fotbalová akademie Liverpool FC excelovala na Julisce. A SportFotbal byl u toho!

Jak se trénuje ve slavném Liverpoolu? O tom se na vlastní kůži přesvědčili malí nadějní fotbalisté, kteří se ve dnech od 19. do 21. července zúčastnili mezinárodní akademie Liverpool FC. Celosvětově rozšířený projekt se vůbec poprvé uskutečnil u nás v Česku. Ve spolupráci s Duklou Praha jej hostil fotbalový areál na Julisce v Praze.

Dvacítka dětí ve věku od 7 do 13 let během třídenního fotbalového kempu nasávala liverpoolskou filozofii učení fotbalu. Špičkoví trenéři LFC v trénincích kladli důraz na rychlou a precizní práci s míčem, vyžadovali maximální soustředěnost a v neposlední řadě své svěřence neustále podporovali v kreativním samostatném rozhodování.

liverpool1

„Cílem mezinárodní akademie Liverpool FC je dát mladým hráčům z celého světa příležitost, aby se učili hrát liverpoolskou cestou,“ představil projekt Dave Rodgers, trenér mezinárodní akademie Liverpoolu. „Zaměřujeme se také na to, aby náš tréninkový program, včetně cvičení, byl autentický s klubovou akademií LFC,“ dodal kouč z města Beatles.

Když jsme sledovali jednotlivé tréninky, nemohli jsme si nevšimnout elánu a nadšení všech zúčastněných fotbalistů. Nemalou zásluhu na tom měli výborní trenéři, kteří do svého úsilí vložili velkou dávku energie. „Hráči, které jsme tady trénovali, mě skutečně ohromili. Měli to pravé nadšení pro hru a byli ochotni se učit a zlepšovat,“ pochválil své svěřence trenér Rodgers.

Mezi všemi zúčastněnými sklidila liverpoolská akademie velký ohlas. Trenéři Liverpoolu dali správný příklad a byli tou pravou inspirací, jak trénovat děti u nás v Česku, abychom do budoucna opět vychovávali fotbalisty, kteří se prosadí v předních evropských klubech.

Vše nasvědčuje tomu, že díky úspěšné premiéře zde liverpoolskou fotbalovou akademii uvidíme i příští rok. „Akademii LFC jsme v Praze založili na přelomu května a června. Proto jsme potěšeni, že za tak krátkou dobu se přihlásilo 21 účastníků! Normálně otevíráme přihlášky už od listopadu, aby si lidé mohli naplánovat dovolenou,“ prohlásil Bernt Jo Vole, který zastupuje Liverpool International Academy v Evropě.

„Chtěli bychom se vrátit a pokusit se získat tři až čtyři české kluby, které by s námi v roce 2018 během tří dnů spolupracovaly. Dále nás těší, že místní trenéři plní roli asistentů. Absolvují tak třídenní LFC kurz s trenéry Liverpoolu a své nové poznatky mohou přenést do svých vlastních klubů!“ dodal Bernt Jo Vole.

Sledujte stránky www.liverpoolfootballschool.com , kde od listopadu najdete přihlášku do 2. ročníku mezinárodní akademie LFC.

liverpool2

Nike představuje Tiempo Legend 7

Nike vnesl život do kopaček Tiempo Legend. Nové kopačky jsou specifické oranžovou, černou a bílou barvou. Kopačkám dominuje logo Swoosh. Vlajková loď společnosti představuje před sezonou novinku s integrovaným systémem Flyknit. Flyknit je zkonstruován prostřednictvím Flywire kabelů pro nárůst prodyšnosti, lepší obepnutí a podporu nohy. Kopačky jsou o 22 % lehčí než jejich předchůdce.  TIEMPO LEGEND 7Tiempo je věrné tradici a zachovalo si provedení  z jemné kůže. Jemný materiál zabezpečuje vynikající kontakt s míčem. Nike vyvinul funkci Fit-Mesh, která prožívá svůj debut v kopačkách Tiempo. TIEMPO2 TIEMPOThe Nike Tiempo Legend 7 znamená debut pro podrážku Nike Hyperstability, která je vyvinuta pro stabilitu nohy při pohybech všemi směry.

Nike Tiempo Legend 7 budou nosit takový hráči jako Jerome Boateng, Gerard Pique a Sergio Ramos.

Kopačky Nike Tiempo Legend budou u nás k dispozici od 14.7. 2017.

adidas představuje „Magnetic Storm“ Pack

Temné mračna se rozšiřují nad fotbalovým hřištěm. Adidas odkrývá kolekci Magnetic Storm a uvádí své kopačky v temném provedení.

Je to přesně to co lidé od kopaček očekávali. Z regálů budou miznout rychleji než je tam budou prodejci schopni doplňovat. Hlavně proto, že jsou naprosto úžasné, ale také proto, že jsou odkryty pod značkou Limited Collection, což znamená, že nebudou k dispozici v takovém počtu jako kopačky v jiných barevných provedeních.

adidas_nemeziz_magnetic_storm

adidas Nemeziz 17.1 FG

Headlinerom kolekce Magnetic Storm jsou adidas Nemeziz 17.1 FG. Pro Nemeziz je to pouze druhá barevná varianta od jejich představení. Nejtradičnější barva kopaček provází před sezonou kompletní edici Magnetic Storm.

adidas_ace_17

adidas 17+ Purecontrol

Vytvořeny pro maximální kontrolu, to jsou beztkaničkové kopačky adidas 17+ Purecontrol.

pure_speed

adidas X 17+ PureSpeed FG

Když nechcete být limitováni rychlostí, tou pravou volbou pro vás je adidas X 17+ PureSpeed FG.

Kompletní nabídka Magnetic Storm Pack je k dispozici u nás na SportFotbal.cz.

Nike představuje Nike Pitch Dark

Nike odtajnil novou kolekci Nike Pitch Dark a ponořil kopačky Mercurial Superfly, Magista Obra a Hypervenom do temného provedení. Tradiční trio bude předsezónním hitem. Kolekce Pitch Dark k dispozici na SportFotbal.cz

Nike Launch the 'Pitch Dark' Pack

Nike Mercurial Superfly V Pitch Black

Slovo rychlost dostává nový význam! Nová generace kopaček Nike Mercurial Superfly V FG kombinuje lehkou, pečlivě tvarovanou nylonovou konstrukci s revolučním uspořádáním kolíků a integrovaným žebrováním svršku, všechno navržené a vytvořené tak, aby bota plně vyhovovala dnešní hře v obrovském tempu.

4

Nike Magista Obra II

Rozviňte svoji tvořivost v kopačkách Nike Magista Obra II FG. Pružný lem Dynamic Fit collar spojuje chodidlo s nohou, zatímco 3D textura v klíčových oblastech boty poskytuje frikci zaměřenou na maximálně precizní dotek. Kolíky v přední části kopačky mají kruhovou trakci pro rychlé otáčky a umístění špuntů na patě pomáhá zlepšit brzdnou sílu.

2

Nike Hypervenom Phantom 3

Nová 3. generace kopaček Hypervenom Phantom je tu, vytvořená pro pravé střelce. Nike Hypervenom Phantom III Dynamic Fit poskytuje díky svršku využívajícímu technologii Flyknit a vláknům Flywire o stupeň vyšší boční fixaci. Pěnové výztuže snižují náraz a umožňují tak měkký první dotyk, a vracejí energii, aby zajistily tvrdost střel. Hybridní podešev se ohýbá a podporuje hbitost pohybu.

Kopačky jsou charakteristické černou barvou. Logo swoosh dominuje provedení uvedených kopaček. Kopačky jsou nepatrně odlišeny barvou. Mercurial Superfly mají prvky červené, Obra zelené a Hypervenom modré barvy. Barevné specifikum je patrné uvnitř kopačky a na kolíkoch.

Sleva za vysvědčení

V těchto dnech si všichni školáci odnesou domů vysvědčení. Pro ty zvlášť úspěšné máme za jejich výborné známky odměnu, slevu 30 % na sortiment značek Nike, adidas, Puma, Uhlsport, Reusch a Select. Sleva za nákup bude započtena při fakturaci.

newsletter_03LOGAJak se k nám dostanete? Metrem na Náměstí Míru a pak  tramvají na zastávku Krymská.

newsletter_11

PUMA PŘEDSTAVUJE PRVNÍ KOPAČKY ONE

Na procesu vývoje kopačky se podílel také legendární fotbalista Thierry Henry

PUMA představila v nové kopačky PUMA ONE. Revoluční botu obují na hřišti hvězdy, jako jsou Antoine Griezmann, Sergio Agüero či Hector Bellerin. Z českých hráčů pak například Václav Kadlec či Lucie Voňková.

PUMA_ONE_mala1

Dnešní hráči neovládají pouze jedinou věc. Zvládají být úspěšní v mnoha ohledech. Proto se v společnosti PUMA rozhodli navrhnout něco, co by skloubilo potřeby všech hráčů do jedné boty. Pro začátek se obrátili na Antoina Griezmanna, mládežnické akademie a dospívající fotbalové nadšence. Bylo jasné, že všichni chtějí boty, které skvěle padnou, umožní rychle se pohybovat a dopřejí jim lepší kontakt s míčem. Díky těmto poznatkům vyvinuli kopačku, která vyniká ve všech směrech.

all-new-puma-one-boots (8)

Puma ONE je vyrobena pro všechny hráčovi potřeby – FIT, FAST, FEEL. Ve volném překladu to znamená ideální přizpůsobitelnost noze, rychlost a cit míčem.

Nová Puma ONE bude nahrazovat silo evoSPEED a evoTOUCH.

PUMA_ONE_mala2

Díky integrované ponožce evoKNIT bota perfektně sedí, ultralehká podešev Pebax dodává hráči rychlost, navíc má pocit, jako by hrál bosou nohou, neboť svršek kopačky PUMA ONE je vyroben ze super měkké kůže. Nyní nabízí kopačku podtrhující perfekcionismus každého hráče, od silného bojovného obránce až po rychlého útočníka.

PUMA ONE budou dostupné v průběhu léta na naší prodejně SportFotbal.PUMA_ONE_Griezmann