Adidas odhalil Skystalker Pack

Jen, co se adidas postaral o znovuzrození kopaček Predator 18+, vyšel na světlo s kompletním balíčkem Skystalker. Kopačky X 17, Nemeziz 17, Nemeziz Messi 17 a zcela nové Copa 18, budou k dostání v aktualizovaném barevném vydání.

Copa 18.1.


X 17+ PureSpeed


Nemeziz 17+ 360 Agility


 

Top 3 Vánoční dárky

Přemýšlíte, co dát na Vánoce vašemu manželovi, dceři, synovci nebo bratranci? V tom případě je dnešek vašim šťastným dnem. Markéta ze SportFotbalu vybrala Top 3 dárky letošních Vánoc. Skvělá pomocná ruka pro usnadnění předvánočního shonu!

S nakupováním si radši pospěště Všechny tyto produkty jsou populární, takže mohou být brzy pryč. A ostatně, proč nepořídit Vánoční dárek včas?

Legenda se vrací. Seznamte se s inovativním adidas Predator 18+

Adidas představil nový model Predator 18+, který je reinkarnací jedné z nejoblíbenějších kopaček na světě. Predator 18+ nahrazuje ACE a je součástí nového balíčku Skylstalker.

Legenda je zpátky! Všichni fanoušci Predatoru mají žně. Nový model adidas Predator 18+ nahradil s okamžitou platností ACE 17+ PureControl ve všech nadcházejících balíčcích adidas.

Pojďme se podívat zpátky do minulosti. Historie Predatoru se začala psát od roku 1994. V 90. letech a na začátku nového tisíciletí tyto slavné kopačky oblékaly hvězdy světového fotbalu jako David Beckham, Zinedine Zidane nebo Alessandro Del Piero, kteří tak tvořili ranou historii dravce Predator.

Teď, v roce 2018, budou inovativní model Predatoru nosit současné hvězdy světového fotbalu – Paul Pogba, Dele Alli nebo Mesut Ozil.

První barevné provedení kopaček Predator 18+ je úchvatnou kombinací černé, červené a zlaté barvy, která jim dodává elegantní a stylový nádech. Predator 18+ kombinuje černou, červenou a zlatou barvu, a obsahuje nový kotníkový límec SOCKFIT COLLAR přizpůsobený tak, aby přirozeně kopíroval pohyb nohy a vždy dokonale padnul. Svršek využívá technologii Primeknit a obsahuje vrstvu CONTROLSKIN pro perfektní dotek na míč ve všech podmínkách, a zároveň pomáhá uzamknout patu na místě díky jeho anatomickému tvaru.

Sam Handy, viceprezident designu adidas Football, o nových Predator 18+ prohlásil: “Když jsme vytvářeli Predator 18+, chtěli jsme vytvořit nejinovativnější kopačku na trhu a zároveň zachovat charakter, který Predatora udělal tak ikonickým. Chtěli jsme vytvořit kopačku pro kráče, kteří chtějí mít naprostou kontrolu nad hrou díky dokonalému doteku na míč a přesným přihrávkám. Nový Predator poskytne hráčům jako Paul Pogba a Dele Alli nástroje potřebné k vypuštění vlastní kreativity na hřišti.“

S adidas Predator 18+ se můžete vrátit do časů fotbalových legend a zároveň se těšit na nejnovější a nejinovativnější technologie společnosti adidas. Predatory jsou optimální zbraní pro každého tvůrce hry s největšími nároky. Predator je konečně zpátky a je připraven zůstat ve hře co možná nejdéle!

Jak funguje NFC čip v míči adidas Telstar 18?

Jak čip NFC funguje?

NFC spojuje se smartfóny rádiová frekvence, která umožňuje interakci s NFC označením, které je umístěné uvnitř míče Telstar 18. Tvůj mobil přijme informace z NFC čipu a bude ti otevřen vstup do dobrodružství adidas Telstar 18.

Jak funguje míč ve spojení s Androidem?

Tvůj telefon musí být odemknut a smartphone musí být přiložen k čipu NFC. Musíš být připojen na internet a v nastaveních zapnuto připojení na wifi. Po přiložení telefonu k míči začíná tvůj zážitek s Telstar 18.

A co iPhone?

Na iPhone funguje spojení také. Ale jenom na iPhone7, iPhone8 a iPhone X s iOS11 nebo novějším. iOS nemá přirozenou funkci číst čip, musí být tedy stažena aplikace. Tuto aplikaci jistě najdeš ve vyhledávači pod označením „NFC tag“.

Potřebuji nějakou aplikaci?

Ne. Neexistuje žádná adidas Telstar NFC aplikace. Aplikaci potřebuješ jenom tehdy, pokud využíváš iPhone.

Co vlastně dokáže tato aplikace?

Aplikace nabízí různé funkce jako přístup k exkluzivním informacím o produktech a o fotbalovém obsahu adidas. To ale není to hlavní, co aplikace dokáže. Aplikace nabízí speciální soutěže a výzvy. Tvoje videa s míčem můžeš uploadovat. Další vlastnosti budou vylepšovány až do začátku Mistrovství světa 2018. Tak se do toho můžeš pustit.

Vyber si svůj adidas Telstar 18 na sportfotbal.cz.

Míč adidas Telstar pro Mistrovství světa 2018

adidas Football 9.11.2017 představila oficiální hrací míč pro Mistrovství světa ve fotbale FIFA 2018 konané v Rusku. Příští rok v létě si nejlepší světoví hráči v boji o nejcennější fotbalovou trofej zahrají s míčem Telstar 18.

Nový Telstar 18 je znovuzrozením prvního míče adidas, který se objevil na mistrovství světa FIFA, a sice klasického míče Telstar, jímž se hrálo na turnaji v Mexiku v roce 1970. Původní název vznikl tak, že tento míč měl být „televizní hvězdou“. Byl to vůbec první míč dekorovaný černými panely, přičemž tento grafický design byl navržen proto, aby míč dobře vynikl na obrazovkách černobílých televizí. Tato grafika pak navždy změnila design fotbalových míčů.
Míč je opatřen zcela novou kostrou, která si uchovává to nejlepší z míče Brazuca, oficiálního hracího míče z Mistrovství světa FIFA 2014, a zároveň také novou technologií umožňující maximalizaci jeho funkčnosti.
Míč prošel rozsáhlým testováním, aby bylo zajištěno, že bude odpovídat potřebám těch nejlepších hráčů celého světa. Na procesu jeho testování se podílely některé přední reprezentační týmy i fotbalové kluby, jako např. argentinská, kolumbijská nebo mexická reprezentace, Manchester United, Juventus, Real Madrid nebo Ajax.

Nový design panelu navazuje na oficiální hrací míče z minulosti a je opatřen metalickým potiskem a grafickým efektem strukturovaného povrchu, přičemž struktura míče je uzpůsobena k tomu, aby byl kvalitní a zároveň odolný jak při použití na stadionech, tak na ulici. Jedním z hlavních aspektů při výrobě míče Telstar 18 je také ekologičnost výroby, a proto se používá mimo jiné recyklovaný materiál na polstrování a obal.

V míči Telstar 18 je jako ve vůbec prvním oficiálním hracím míči zabudován NFC čip, který z něj činí dosud technologicky nejpropracovanější míč použitý na mistrovství světa. Tento čip umožňuje uživatelům interakci s míčem pomocí chytrého telefonu. Pro účely takové interakce každý míč vygeneruje unikátní identifikační kód, s jehož pomocí bude moci uživatel odemknout exkluzivní obsah a informace. Tato personalizovaná funkce vázaná na lokaci míče umožní zobrazení konkrétních dat vztahujících se ke každému míči a nabídne přístup k různým soutěžím, do nichž se budou moci uživatelé zapojit v době před mistrovstvím.

ROLAND ROMMLER, ředitel kategorie fotbalového hardwaru, uvedl: „Originální Telstar je jedním z nejproslulejších fotbalových míčů všech dob, který navždy změnil jejich design. Proto pro nás bylo vytvoření návrhu nového Telstaru 18, který měl zůstat věrný původnímu modelu, skutečně vzrušujícím úkolem. Nová struktura panelů a zabudování NFC čipu posunuly inovaci a design fotbalových míčů na zcela novou úroveň, a tak se diváci i hráči mohou těšit na zcela novou dimenzi fotbalových zážitků.“

Míč Telstar 18 máme v prodeji od 11.11. 2017 na kamenné prodejně v Praze Vršovicích a na e-shopu sportfotbal.cz.
Bližší informace získáte sledováním příspěvků na Facebooku a na Instagramu, kde se můžete přímo zapojit do konverzace.

Nike Fire & Ice – největší kolekce všech dob!

Fotbal je hra dvou stran. Jakým způsobem hraješ, je tvá volba, kterou zvolíš pokaždé, když vyjdeš na hřiště. Máš oheň v srdci nebo ti koluje led v žilách? Seznam se s balíčkem Fire & Ice!

Od kolekce „Rising Fast“ Pack uběhl už měsíc. Od té doby svět fotbalu netrpělivě čekal novou kompletní aktualizaci kopaček Nike. Co se týče velikosti, je kolekce Fire & Ice tou největší kolekcí v historii, je absolutně obrovská, neboť Nike uvolnil dvě barvy pro každý model, což znamená celkem 14 různých kopaček!

Důvodem, proč existují dvě různé barvy, spočívá v designové inspiraci, která vychází ze dvou stylů hry, které ve fotbale můžeš vidět. Všechno se točí kolem toho, jak hraješ.

Nezáleží na tom, jaký post preferuješ. Styl tvé hry je to, co tě opravdu definuje.

Patříš do týmu Fire, což znamená, že vyhledáváš riskantní řešení nebo jsi hráč týmu Ice, který hraje v pohodě a účelně?

Nike rozdělí týmům balíčky Fire a Ice dle toho, jaký styl je nejlépe charakterizuje. To znamená, že kluby jako Manchester United a Arsenal budou hrát za tým Fire, zatímco Manchester City a Tottenham za tým Ice. Už tak vyhecované zápasy budou mít ještě větší náboj!

SportFotbal uzavřel partnerství s Coerver Coaching

SportFotbal.cz a Coerver Coaching podepsali oficiální dohodu o spolupráci. Jedná se o významný krok v naší podpoře mládežnického fotbalu, neboť program Coerver je všeobecně považován za nejlepší tréninkovou metodu na světě.

„Coerver Coaching je metoda vhodná pro všechny hráče, ale hlavně uzpůsobená pro děti mezi 6. – 16. rokem bez rozdílu jejich schopností. Soustředí se na vývoj individuálních schopností a hry v malém počtu hráčů. Je schválena a doporučena nejlepšími federacemi, asociacemi, legendami a experty, klubovými týmy a korporacemi. Například: Francouzská Fotbalová Federace, FC Bayern Mnichov, Newcastle United FC, Arsenal FC a globálním partnerem, značkou adidas,“ představil Coerver Coaching Tomáš Klečka, majitel české franšízy.

„Kromě toho, že je Coerver našim výhradním odběratelem fotbalového zboží, domluvili jsme se také na další společných projektech. Rádi bychom se například podíleli na rozvoji individuálních dovedností dětí, které se zúčastňují našeho projektu Náš turnaj. Coerver je pro ně skvělou cestou, jak zlepšit práci s míčem,“ prohlásil Pavel Kolář, ředitel SportFotbalu.

Coerver Coaching organizuje po celé České republice tréninkové akademie a kempy. Více informací o této metodě naleznete na internetových stránkách Coerver.cz.

Ukaž, co umíš s míčem a vyhraj oficiální míč adidas pro MS 2018!

Vyhlásili jsme soutěž o originální fotbalový míč ADIDAS pro mistrovství světa 2018 v Rusku. Natoč, co všechno umíš s míčem a získej tento cenný úlovek pro sebe!

Podmínky soutěže:

  • Dej odběr našemu YouTube kanálu SportFotbal.
  • Sleduj nás na Facebooku, kde budeme průběžně informovat o novinkách soutěže.
  • Natoč video, kde ukážeš svá kouzla s míčem. Délka maximálně 45 sekund.
  • Soubor s videem nebo Youtube odkaz s videem nám pošli na e-mail souteze@sportfotbal.cz s předmětem e-mailu „SportFotbal soutěž“ a nezapomeň uvést své jméno.
  • Uzávěrka pro zaslání soutěžního videa je neděle 26. listopadu.

Vyhodnocení soutěže

Nejlepší vítězné video bude zveřejněno ve středu 29. listopadu na našem YouTube kanálu. Porotkyní, která rozhodne o vítězi soutěže je fotbalistka pražské Sparty Markéta Ringelová.

Budeme se těšit na vaše kousky!

Máme nové kopačky pro Lionela Messiho

Pro všechny fanoušky Lionela Messiho máme žhavou novinku: kopačky adidas Nemeziz Messi 17+ 360 Agility v novém barevném provedení Pyro Storm! Co myslíte, předčí svým vzhledem i předchozí verze? My jsme o tom přesvědčeni!

Mnozí pochybovali o šancích Argentiny kvalifikovat se na mistrovství světa 2018 v Rusku. Leo Messi však předvedl další z mnoha fenomenálních výkonů. Přestože Argentina v klíčovém utkání na hřišti Ekvádoru brzy prohrávala, božský Messi soupeři zasadil tři rány a po výhře 3:1 zajistil argentinské reprezentaci vstupenku na světový šampionát.

Král Leo měl na sobě adidas Nemeziz Messi v argentinských barvách z předchozí kolekce Ocean Storm. Adidas teď pro něj připravil nové kopačky, ve kterých vyběhne v nejbližším ligovém utkání FC Barcelona na horké půdě Atlética Madrid.

Stejná kolekce, odlišný design

Adidas Nemeziz Messi 17+ 360 Agility jsou odteď v barvách Pyro Storm. Kopačky kombinují bílošedou barvu s černými prvky. Celou botu ozařují nápadité tři pruhy v solární oranžové barvě. Svým čistým vzhledem se tak Messiho střelky odlišují od ostatních kopaček z kolekce Pyro Storm, jež mají přeci jenom více ohnivých prvků.

Stejně jako Leo, i vy si můžete pořídit tyto kopačky ve verzi bez tkaničky i se šněrováním.

A protože Messi inspiruje miliony dětí na celé planetě, najdete v našem e-shopu i dětskou verzi Messiho kopaček.

Ohnivá bouře je tady – adidas Pyro Storm Pack

Bouře přichází a je čas ji naplnit ohněm. Adidas vypustil do světa novou kolekci Pyro Storm v bouřlivém ohnivém provedení.

Od květnového vydání edice „Dust Storm“ Pack se adidas pro své boty inspiroval přírodním živlem zvaným bouře a tento trend pokračuje balíčkem „Pyro Storm“. Technologické provedení kopaček ACE 17+ PureControl, Copa 17.1, X 17+ PureSpeed a Nemeziz 17+ 360 Agility nedoznalo žádných inovací, jiná je pouze barva.

A co říct k novým barvám? Snad jen to, že soupeři už teď třesou koleny při pomyšlení, že se kolem nich prohání ohnivá bouře!

Nemeziz 17+ 360 Agility FG


ACE 17+ PureControl FG


X 17+ PureSpeed FG


Copa 17.1 FG