Superfly V

26. července 2009 přistál Ronaldo v Madridu a připojil se k jeho novému týmu. Již tehdy byl třínásobný vítěz Premier League a vítěz Ligy Mistrů. CR7 se snažil dostat ještě výš na stadionu Santiago Bernabeu.

The Chapter 5: Cut to Brilliance Nike Mercurial Superfly představuje Ronaldovu transformaci z neotesaného diamantu na hráče připraveného zářit jako diamant schopný dominovat na nejvyšší scěně.

Koupit

Svršek

Světlá barva svršku zvýrazňuje zářivost Cristiana. Bílý svršek se odvolává ke klubovým barvám Realu Madrid. Barevné pruhy jsou inspirovány modelem Mercurial 6.

Koupit

Pata

Na zadní straně kopačky je brilantně řezaný diamant s heslem "El Sueño Del Niño” (sen z děství). To byla slova, která Cristiano Ronaldo sdílel s designovým týmem Nike, když popisoval, jak se cítil po přestupu do Realu Madrid, kdy jej na Santiago Bernabeu přivítalo na 75 tisíc lidí.

Koupit

Vložka

Na vložce je vytisknuto několik milníků, které Cristiano dosáhl. Ze všech hráčů Realu Madrid nejrychleji dosáhl na gólové hranice 50, 150, 200 a 250 gólů. Jako první hráč v historii Realu Madrid skóroval proti každému týmu La Ligy za jednu sezónu.

Koupit

Amo Customs

Získej nepřekonatelný upgrade svých kopaček prostřednictvím tkaniček AMO Customs a dostaň se na vyšší level. S množstvím barevních variant je můžeš měnit od zápasu k zápasu jak se ti to hodí a vypadat fresh. Tkaničky najdeš exkluzivně u nás na prodejně a na e-shopu.

Koupit

Unboxing Kopaček Mercurial Superfly CR7
Chapter 5: Cut to briliance